Kontakt Adservice teamet

Få support på telefon eller på email.

Janne Græsdal,
Digital Media Manager

Helene Klokk,
Key Account Manager

Skriv en besked til os

Har du spørgsmål angående affiliate marketing, vores tech platform, virksomheden eller andet? Skriv en besked og vi vil vende tilbage hurtigst muligt.

Øvrige kontaktoplysninger

Hvem er du interesseret i at kontakte? Virksomheden, vores bank eller et specifikt team? Du kan finde alle kontaktinformationer her.

Adservice A/S
Rosenkrantzgade 23, 1st & 2nd fl.
DK-8000 Aarhus C
Org. nr.: 30545532
info@adservice.com
Phone: (+45) 32 11 45 11

Nordea Bank Danmark A/S
Aarhus Afdeling,
Skt. Clemens Torv 2-6
DK-8000 Aarhus C

Adservice Finland Oy
Pieni Roobertinkatu 9
00130 Helsinki
Finland
finland@adservice.com
Phone: (+358) 400 219 285

Adservice Affiliate SL
Paseo de la Castellana 77
28046 Madrid
Spain
spain@adservice.com

Adservice Denmark
(+45) 32 11 45 11
denmark@adservice.com

Adservice Sweden
(+46) 8 - 525 008 62
sweden@adservice.com

Adservice Norway
(+47) 456 03 811
norway@adservice.com

Adservice Finland
(+358) 400 219 285
finland@adservice.com

Adservice Germany
(+45) 69 13 43 69
germany@adservice.com

Adservice Spain
spain@adservice.com

Adservice France
(+45) 32 53 45 11
france@adservice.com

Adservice International
(+45) 32 53 45 11
international@adservice.com