Kontakta teamet på Adservice

Få support via telefon eller email

Janne Græsdal,
Digital Media Manager

Helene Klokk,
Key Account Manager

Skriv ett meddelande till oss

Har du några frågor om affiliatemarknadsföring, vår tekniska plattform, företaget eller något annat? Skicka oss ett meddelande, så återkommer vi till dig.

Ytterligare kontaktinformation

Vem är du intresserad av att kontakta? Företaget, vår bank eller ett specifikt team? All kontaktinformation hittar du här.

Adservice A/S
Rosenkrantzgade 23, 1st & 2nd fl.
DK-8000 Aarhus C
Org. nr.: 30545532
info@adservice.com
Phone: (+45) 32 11 45 11

Nordea Bank Danmark A/S
Aarhus Afdeling,
Skt. Clemens Torv 2-6
DK-8000 Aarhus C

Adservice Finland Oy
Pieni Roobertinkatu 9
00130 Helsinki
Finland
finland@adservice.com
Phone: (+358) 400 219 285

Adservice Affiliate SL
Paseo de la Castellana 77
28046 Madrid
Spain
spain@adservice.com

Adservice Denmark
(+45) 32 11 45 11
denmark@adservice.com

Adservice Sweden
(+46) 8 - 525 008 62
sweden@adservice.com

Adservice Norway
(+47) 456 03 811
norway@adservice.com

Adservice Finland
(+358) 400 219 285
finland@adservice.com

Adservice Germany
(+45) 69 13 43 69
germany@adservice.com

Adservice Spain
spain@adservice.com

Adservice France
(+45) 32 53 45 11
france@adservice.com

Adservice International
(+45) 32 53 45 11
international@adservice.com